V4 Tax je moderní poradenská společnost poskytující konzultační služby zaměřené na vnitrostátní daňový systém jako je oblast mezinárodního zdaňování.

Naší doménou je přeshraniční poradenství v projektech lokalizovaných na území Visegrádské čtyřky, ať už to jsou česko-slovenské podnikatelské koncepty, nadnárodní koncerny expandující na východoevropský trh nebo lokální společnosti rozrůstající se do okolních států.

Díky členství V4 Tax v mezinárodní asociaci auditorských a poradenských společností BKR International jsme schopni zajistit a garantovat profesionální služby i v dalších, skoro osmdesáti zemích světa. Také náš tým daňových konzultantů zaměřených na oblast mezinárodního zdaňovaní je kvalifikovaným rádcem klientům, kteří hledají efektivnější způsoby zdanění a daňového plánovaní.

Našim cílem je, abychom se v rámci Slovenské republiky, České republiky, Polska a Maďarska stali spolehlivým partnerem, kterého klienti vyhledají vždy, když jejich problém přesahuje hranice jednoho státu. Naší garancí je obsluha klienta v jeho rodném jazyce, bez potřeby tlumočníka a zdlouhavé elektronické komunikace. Tato garance tedy přináší do našeho týmu nejen výborné odborníky, ale také kolegy se specializovanými komunikačními schopnostmi, čímž se zvyšuje nejen flexibilita, ale také komfort při využívaní našich služeb.

Kromě kompletního daňového servisu je naší specializací vytváření dokumentace o transferovém oceňovaní (tzv. transferpricing). Díky osobitému odbornému zaměření našich týmů patříme v této oblasti k lídrům na českém a slovenském trhu.